Вагітна жінка – це диво а пологи свято…

Можна прочитати безліч інформації, спеціальної літератури, передивитись навчальні відеофільми по підготовці до пологів, але як практика показує, цього недостатньо для того, щоб позитивно налаштуватись та подолати страх перед пологами. Вагітність-це кризовий період у житті жінки, так як відбуваються не лише значні фізіологічні зміни а й психологічна адаптація до нового прекрасного стану. Вагітна жінка, як ніхто інший, потребує психологічної підтримки, позитивного емоційного налаштування, правильну та позитивну інформацію про нормальний перебіг пологів. Тому, так багато сучасних майбутніх матусь хочуть відвідувати заняття для вагітних жінок, розуміючи, що книга чи інтернет ніколи не замінить живого спілкування із спеціалістами та з вагітними, собі подібними, жінками.

Основною метою нашого центру є підготовка професійної мами та чуйного батька, поширення гуманного відношення до матері та дитини. Програми, які розроблені для Вас вагітні жінки основані на наукових знаннях у сфері перинатальної та дитячої психології, акушерства, педіатрії та рекомендаціях ВООЗ/ЮНІСЕФ.
Ми будемо раді бачити Вас у нашому центрі, провести з Вами цей прекрасний період, допомогти пройти пологи та підготовитись до найважливішої ролі у житті – материнства та батьківства.

Робота із вагітними у нашому центрі спрямована у напрямках:
Лекційно-практичні заняття для вагітних
Фізична підготовка вагітних жінок (гімнастика, аква- аеробіка, пілатес, релакс та медитація)
А також Ви можете завітати до Вітрини та фотогалереї

Ви можете отримувати повідомлення про нові коментарів цій темі за допомогою стрічки повідомлень RSS 2.0 . Ви також можете залишити коментар.
9 коментарів
 1. Olga коментує:

  Висловлюю своє захоплення атмосферою доброзичливості, тепла і комфорту, яка панує в Дівії. Професійність спеціалістів центру викликає повагу.
  Вітаю з відкриттям сайту!!!

 2. Natali коментує:

  Дівія – це справді місце, де можна отримати безцінну, корисну інформацію в затишній, невимушеній і комфортній обстановці. Велике спасибі Наталії, чудовий лектор, за цікаві та змістовні лекції, які стали хорошим фундаментом, починаючи від пологів і до сьогодні, зважаючи, що нам уже 1 рік 3 місяці.

  Сьогодні ти вагітна, а завтра пологи, хвилювання, що і як, схватки, що з собою взяти в пологовий, чи тягти туди чоловіка, як в решті решт народити з посмішкою на устах, а тут і вже маля на ручках, стільки порадників, родичі, друзі і в кожного думка своя, стільки інформації, хаос, переживання і можливо стрес, море запитань, як правильно годувати маля, прикорм, що ж робити з дорогоцінним, рідненьким малюком…

  Досвідчена матуся, після курсу від Дівії, гордо підніме голову і скаже, це ж так просто, я знаю все, що мені потрібно робити для мого малюка.

  Раджу відвідати – не пожалкуєте, отримаєте корисний досвід та кілька годин релаксу під час кожного зайняття. Особливо цікаві заняття з чоловіками. Вони дають змогу чоловікам глибше зрозуміти, що ж відчуває жінка під час пологів і як їй допомогти.

  Дівія, спасибі за те що ви є – успіху вам.

 3. Marta коментує:

  Хочу висловити безмежну вдячність Дівії. Спасибі Наталії за цікаві і корисні лекції.
  Я можу з впевненістю сказати, що завдяки заняттям в центрі ми з чоловіком багато до чого були готовими.
  Рекомендую всім майбутнім батькам відвідувати заняття і отримувати від них задоволення.

 4. Nadya коментує:

  Всім раджу відвідати заняття,і не бути “оленями” на пологах і взагалі в подальшому після них. То що вони допоможуть “коню понятно”.. Я була в захваті як Наталя проводила заняття!!! Цікаво,смішно,доступно всім і все… Я дуже задоволена знаннями!!! Привіт Наталі!!!! Ти супер!!!

 5. Ira коментує:

  Хочу подякувати Дівії, і зокрема Наталі, за все, чому навчилась. На пологах без цих знань було не обійтись, акушерка і лікарі не могли нахвалитись, що таких свідомих породіль давно не бачили… З грудним вигодовуванням теж легше, а конспект – настольна книга

 6. Наталія коментує:

  Дуже рекомендую всім майбутнім матерям і батькам!!! Професійно, доступно і весело. Я вважаю, що для жінок такі заняття – просто необхідність, в багатьох питаннях змінюється світогляд, а від того виграє мама і її майбутня дитина. Я лікар, знала дуже багато про пологи і новонароджених дітей з медичної точки зору. Але на заняттях отримала багато нової і корисної інформації. Чоловік після однієї лекції прийняв рішення йти на пологи (до того був категорично проти). Наталя лектор просто фантастичний, крім знань, отримувала величезний заряд позитиву. Атмосфера просто супер! Наталочко, дякую!!!

  +

 7. Olia коментує:

  коли вiдбудеться акцiя вiд хаггiс в франкiвську?

 8. Оксана Петранюк коментує:

  Моєму малюку сьогодні 6 місяців. Він і досі ласує грудне молочко. Тільки грудне молочко!!!!! Навіть не підозрюючи, що є якісь суміші… Якось так співпало, що протягом цього року народило ще кілька моїх подруг. Одна дала докорм, малюк лишив груди. Другій лікар сказала, що в неї не молочні груди. Третю переконали в роддомі, що в неї мало молока (в перший день, коли лише і є молозиво!!!) і теж присадили на суміш. Четверта в період молочного кризу телефонувала в істериці: “Оксанка, допоможи! Як вернути молочко? Що вам там на лекціях казали?” І лише моя братова теж і досі годує груддю. Можливо це співпадіння, але лише ми з нею були в Дівії… Інших я просила піти на лекції (саме просила, а не рекомендувала).
  Дорогі мамусі, не пожалійте часу і грошей, не будьте вперті, думаючи, що все знаєте! Якщо ви стали на дорогу материнства, подбайте з перших днів про своє малятко, та й про себе! Повірте, така інформація коштує набагато більше!!! Інтернет і форуми так не пояснюють!
  До речі, я народила без жодного розриву за 2 потуги. Просто лектор сказала, що це можливо, і показала, як =)))
  Величезне ДЯКУЮ і низький уклін Наталочці та Олічці!!! Ви наші добрі феї =)) Продовжуйте цю благородну справу!

 9. Ірина коментує:

  Хочу подякувати всім наставницям за отримані знання та підтримку! Мені дуже допомогли лекції про дієту годуючої мами, проблеми грудного вигодовування, а також як поводити себе в пологах і після них. Дякую Олічці за тренінг про адаптацію новонародженої дитинии в соціумі! Цінні також отримані від Наталі установки, що пологи пройдуть добре, а годувати грудьми ти обов’язково будеш, головне дуже цього хотіти! Впевнена, мій зошит з записами лекцій перейде у спадок моїй донечці ). Щіро дякую за віддану працю і бажаю вам хороших учениць і здійснення всіх творчих задумів!

Залишити коментар